Drodzy Klienci firmy PROFMET,

Wejście na naszą stronę umożliwi nam bliżej przedstawić Państwu naszą firmę. Za z góry poświęcony czas serdecznie dziękujemy.

„PROFMET TECHNIK” jest firmą handlową zajmującą się kompleksowym zaopatrzeniem firm produkcyjnych, przemysłowych w wysokiej jakości materiały ścierne, narzędzia ręczne, narzędzia skrawające, piły taśmowe, zawiesia i uchwyty specjalistyczne.

Szukasz unikalnych i specjalistycznych narzędzi ?

Jeśli nie możesz znaleźć tego czego potrzebujesz, mamy dla Ciebie wybór spośród kilkudziesięciu producentów oferujących ponad 100.000 tyś artykułów.

Ważna jest dla Ciebie szybka dostawa ?

Zdolność dostawcza na poziomie ponad 90% w przeciągu 48h pozwala na maksymalne zabezpieczenie stanów magazynowych i zminimalizowanie kosztów logistycznych.

Potrzebujesz rozwiązania problemu ?

Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem pozwalającymi skutecznie rozwiązywać problemy techniczne naszych klientów. Państwa wyzwania stają się naszymi.

Dlaczego my ?

To co nas wyróżnia, to indywidualne podejście do każdego klienta. Każdego klienta traktujemy jak partnera w biznesie. Utrzymujemy z nim stały kontakt, doradzamy, słuchamy, myślimy przyszłościowo. Dokładamy szereg starań by wspólnie ulepszyć dla Państwa proces zaopatrzenia i produkcji.

Z ogromną przyjemnością powitamy Państwa w gronie naszych klientów.